Adrian Kobusiński

  1512685_556058434488680_1328002873_nTrener Personalny, Instruktor Indoor Cycling Licencja A, doradca żywieniowy.

Przedstawię Ci pokrótce kim jestem i czym się zajmuję.

    Ze sportem związany jestem od dziecka. Pierwsze swoje kroki stawiałem jako zawodnik dolnobrzeskiego Klubu Karate w wieku 6 lat. Kolejną miłością sportową była piłka nożna. Jako 9-ciolatek zacząłem grać w Klubie Piłkarskim KP Brzeg Dolny. Moją sprawność sportową doceniali nauczyciele wychowania fizycznego, powołując mnie do każdych możliwych zawodów międzyszkolnych – biegi, pływanie, koszykówka, siatkówka, piłka nożna. Swoją przygodę piłkarską zakończył w wieku 23 lat i zajął się kształceniem w branży fitness.
Jako pierwsze pokochałem rowery – Indoor Cycling, które obecnie prowadzę w różnych klubach fitness (Brzeg Dolny, Wrocław, Prusice).

DSC_0207a     Indoor Cycling to nie tylko jazda na rowerze w rytm muzyki, to przede wszystkim dobra zabawa i gwarancja uzyskania najlepszych rezultatów treningowych przy zachowaniu maksymalnych korzyści dla zdrowia. To trening, który wyzwala w ćwiczących nieznane dotąd emocje i absolutny zachwyt. Nigdzie nie poczujesz takiej atmosfery, takiej intensywności i jednocześnie tak potężnej energii i radości!

     Indoor Cycling to coś więcej niż tylko trening wytrzymałościowo-siłowy. Na tym rowerze można trenować motywację, siłę umysłu i odporność psychiczną, a to pomaga w zwalczaniu stresów, problemów i kompleksów.

     Jako Trener Personalny szkolę się w zakresie żywienia, suplementacji, treningu zdrowotnego, treningu motorycznego u obecnie najlepszych w Polsce szkoleniowców (Iwona Wierzbicka – dietetyk kliniczny, Jakub Mauricz – trener wielu dyscyplin, dietetyk i specjalista od spraw suplementacji olimpijczyka Mateusza Sawrymowicza, Remigiusz Rzepka – fizjoterapeuta, trener przygotowań motorycznych reprezentacji Polski w Piłce Nożnej)

   DSC_1332  Jestem zwolennikiem treningu zdrowotnego i funkcjonalnego. Sam staram się być przykładem dla moich podopiecznych, trenować systematycznie i jeść regularnie. Praca z klientem na siłowni, czy w studiu treningu personalnego jest dla mnie za każdym razem wyzwaniem i szansą na zmianę stylu życia mojego klienta. Doradzam w zakresie żywienia i suplementacji, dobierając odpowiednie zapotrzebowanie energetyczne do treningu. Uważam, że 70%  problemów z nadwagą leży na talerzu, a 30% w odpowiednim systemie treningowym.

     Moją misją jest tworzyć fitness na najwyższym poziomie, zarażać ludzi swoją pasją, tak jak kiedyś mnie zarażono. Stawiać sobie wysokie poprzeczki i pokonywać najwyższe szczyty – nikt nie mówi, że będzie łatwo – ale na pewno BĘDZIE WARTO – dla Was moi klienci!


10599260_938671772813992_2167340958850122677_n

 Moim mottem przewodnim w życiu jest:

BE YOUR OWN HERO – i tego się trzymam!

klienci FitStyle:

„Adrian jest dowodem na to, że z pasji do sportu można poprzez pracę nad sobą, swoją wiedzą, warsztatem i umiejętnościami, stać się profesjonalistą na najwyższym poziomie.”

„Jest to osoba, która prowadzi Indoor Cycling na światowym poziomie!”

„Jedyny taki instruktor w Polsce z licencją „A” – znany i lubiany – jego charyzmy i STYLU nie sposób podrobić, a tym bardziej zapomnieć po wyjściu z zajęć”

„Pozytywnie nakręcony, kochający mocną rowerową nutę – a w połączeniu – wulkan energii”

„Trenuję z Adrianem od roku i nie zamienię go na żadnego innego trener, mega profesjonalizm…”

„Wychowany u NAS – w Brzegu Dolnym!”

Do zobaczenia na treningu!

Adrian Kobusiński