HOME

Centrum Fitness w Brzegu Dolnym – FitStyle

Jeżeli jesteś zainteresowany kompleksowym miejscem do ćwiczeń to zapraszamy Cię do naszego klubu, a w nim między innymi przywita Cię nasz FitStyle Team, który oprowadzi Cię po całym klubie pokazując wszystkie strefy ćwiczeń. Na wstępie opowie Ci co dzieje się na zajęciach grupowych i z których zajęć warto skorzystać rozpoczynając swój powrót do formy. Jeżeli jesteś zainteresowany ułożeniem twojego indywidualnego planu działania, pomożemy Ci wybrać Trenera Personalnego, z którym spotkasz się i porozmawiasz o swoich potrzebach.

Jeżeli jesteś aktywną osobą od dłuższego czasu dobierzemy dla Ciebie zajęcia dla śrdniozaawansowanych, bądź opowiemy o możliwościach skorzystania ze strefy siłowej lub cardio.

RECEPCJA to miejsce w którym, otrzymasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, kupisz kartę członkowską, czy porozmawiasz z trenerem lub dietetykiem. Do Twojej dyspozycji jest strefa odpoczynku, leżaki, stylowa kanapa, gazety z branży fitness, to również miejsce by poczęstować się „przekąską FitStyle”, zjeść posiłek potreningowy i zaprzyjaźnić się z innymi klubowiczami, jeżeli nie zrobiłeś/aś tego podczas treningu.

Gotowy/a by nas odwiedzić?