Poziom I – program 30dni

„KOBIECA MOC – AKTYWNE PRZEBUDZENIE” skierowany jest do wszystkich kobiet w całej Polsce!

Jeśli potrzebujesz wsparcia, aby Twoje życie było bardziej aktywne, byś z przyjemnością mogła zagospodarować parę chwil dla siebie na wzmacnianie całego ciała – ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

– na bazie ćwiczeń z jogi, pilatesu, ćwiczeń na mięśnie brzucha, ud, pośladków przygotuje dla Ciebie treningi wzmacniające całe ciało. Na filmiku przedstawię dokładnie co masz zrobić i ile czasu przeznaczyć w danym dniu, aby to wykonać.

– przygotuje dla Ciebie również plan marszo-biegów lub jazdy na rowerze w plenerze (do wyboru czy marsz czy bieg czy rower) Sama zadecydujesz jak czujesz się w danym dniu i którą opcję jesteś w stanie wykonać. Możesz ubrać trampki i zadecydować, że wybierasz, opcję marszu i idziesz na wieczorny spacer w odpowiednio wyznaczonym przeze mnie tempie. Delektujesz się przyjemnym chłodem i gwiazdami na niebie lub pełnią księżyca.

– przygotuje dla Ciebie trening mentalny dla Twojego umysłu oparty na krótkiej medytacji w ciszy i spokoju. Wystarczy, że znajdziesz dla siebie 30 min, aby popracować ze spokojem, harmonią i rownowagą wewnątrz siebie.

– dodatkowo otrzymasz codziennie dawkę wiedzy odnośnie jak afirmować swoje życie, by przyciągać do siebie pozytywnych ludzi i rzeczy. Popracujemy wspólnie nad 28-dniowym programem wdzięczności za wszystko co w życiu posiadamy. Jeżeli zadecydujesz, że ta część mojego projektu nie jest zgodna z Twoimi przekonaniami, będziesz mogła ją pominąć.

Cały program oparty będzie na Twojej wolnej woli i szacunku do czasu, którym dysponujesz. Każdy dzień aktywności będziesz mogła zrobić w domu, w lesie, nad wodą, we własnym ogrodzie, tarasie lub na wakacjach z rodziną. Sama zadecydujesz czy wykonasz zadanie skoro świt przed pracą, a może po południu, czy choćby wieczorem kiedy położysz dzieci spać. Możesz zrobić go sama, z rodziną lub przyjaciółką.

Moim celem jest zebrać do grupy „KOBIECEJ MOCY” świadome kobiety, które przepełnia pozytywna energia i które chcą dzielić się swoją wewnętrzną radością bycia w tym projekcie. Będę Was zachęcała do wspólnego motywowania się i wspierania na grupie. Bez względu na wiek, status społeczny, rolę w gospodarstwie domowym wszystkie jesteśmy sobie równe i wszystkie mamy tą samą potrzebę: bycia aktywną, zdrową, seksowną, świadomą i szczęśliwą kobietą!


Jak dołączyć do grupy:

1. zgłoś się na wydarzeniu klikając „biorę udział”

2. umieść miesięczną opłatę za projekt w kwocie 39 zł (z tytułem przelewu:

Twoje IMIĘ I NAZWISKO lub login z facebooka (abym mogła Cię rozpoznać)

„Kobieca Moc I POZIOM” (abym wiedziała, w którym projekcie masz chęć wziąć udział)

na moje dane:

MONIKA KOBUSIŃSKA

nr konta: 34 2490 0005 0000 4000 5074 1002 (Alior Bank)

56-120 Brzeg Dolny

(jeżeli zechcesz otrzymać rachunek napisz do mnie na priv dane osobowe – wyślę Ci go elektronicznie)

3. napisz do mnie prywatną wiadomość z prośbą o dołączenie do grupy zamkniętej „Kobieca Moc” – Aktywne Przebudzenie – na którą będę wrzucać wszystkie wyzwania, treningi, porady i motywacje.


Startujemy 02 sierpnia 2019 r.

Zapraszam Monika Kobusińska